Ota yhteyttä

Ota yhteyttä asiantunteviin myyjiimme. Palvelemme sinua Iissä, Oulun kupeessa.

Käynti- ja postiosoite: Sahatie 3, 91100 Ii
p. 08 817 4911

Myynti

Jari Puurunen

p. 040 516 4750
jari.puurunen@ii-ikkunat.fi

Piritta Oravainen

p. 0400 901 592
piritta.oravainen@ii-ikkunat.fi

Ikkunatehdas

Pertti Jurvakainen, toimitusjohtaja

p. 0400 687 875
pertti.jurvakainen@ii-ikkunat.fi

Sanna Veijola, taloushallinto

p. 044 244 3563
sanna.veijola@ii-ikkunat.fi

Arto Jurvakainen, tuotanto

p. 0400 895 581
arto.jurvakainen@ii-ikkunat.fi

Mika Paaso-Rantala, toimitukset

p. 040 759 7400
mika.paaso-rantala@ii-ikkunat.fi

Laskutusosoitteet

Iin Puunjalostus Oy (0185110-6)

Verkkolaskuosoitteemme 003701851106

Verkkolaskuoperaattorimme OpusCapita Solutions Oy

Operaattorin välittäjätunnus E204503

Vaihtoehtoisesti voitte lähettää laskut sähköpostitse (kts. ohje).

Sähköpostilaskuosoite IinPuunjalostus.FI.P.118174-2@docinbound.com

Mikäli ette voi lähettää laskuja sähköisesti, laskutusosoite paperilaskuille on:

Iin Puunjalostus Oy
PL 45324
00063 Laskunet

Huomioittehan, että tähän osoitteeseen saa lähettää ainoastaan laskuja.

Kirjeenvaihdon, tiedotteiden ja markkinointimateriaalien postiosoite on Sahatie 3, 91100 Ii.